Güzellik Saç Modelleri 2013-2014 Kış Saç Kesimleri Nasıl Olmalı?

2013-2014 kış saç kesimleri arasında en fazla küt modelleri görüyoruz. Küt saç modellerini kahküller ile birlikte kullandığınızda trend bir görünüme ulaşacaksınız. Ancak bu küt modellerin kullanımı için saçların rengi de önemli. Birkaç tonu bir arada barındıran saçlarda bu modeller hoş durmayabilir. Kış aylarında saç kesimleri yaz aylarında daha çılgın ve sıra dışı olabilen modellerdense daha minimalist bir havaya bürünüyor. Sade kesimler, daha az katlı saçlar görüyoruz.

Eğer saç renginiz sarı, karamel ya da kumral tonlarında ise 2013-2014 kış saç kesimleri arasında sizin için en uygunu hafif katlı kesimler ile birlikte dalgalı modeller olacaktır. Hem kısa hem de uzun saçlarda kullanılan iri dalgalar bu kış çok moda olacak. Bu sayede çok daha yumuşak ve kullanışlı bir modele sahip olabilirsiniz. Ben farklılıktan vazgeçemem diyenler için ise en ideal saç modelleri erkek tarzı kesimler. Arka kısmı çok kısa kesilen ve ön kısmı uzun bırakılan modeller özellikle düz saçlı bayanlara çok yakışıyor.

Bir önceki yazımız olan 2013 Sonbahar Çanta Modası başlıklı makalemizde 2013 Sonbahar Çanta Modası ve bayan çantaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:
2 Yorum var.

Yanıtla


beş − 5 =