Kadın ve Moda Blogu | Kadın hakkında herşey…

2013 Fantezi Ayakkabı Modelleri

2013 Fantezi Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılar günlük kullanım için tasarlanmış modellerin yanı sıra özel günler ve geceler için tasarlanmış modellerle de öne çıkmaktadır. Özel günler için genellikle fantezi modeller tercih edilmektedir. Fantezi ayakkabı modelleri her yıl farklı tasarımlarla vitrinlerde ki yerlerinin almaktadır. 2013 yılında fantezi modeller genellikle canlı renklerde ve platform tabanlı olarak tasarlanmıştır. Abiye elbiselerin altına ya da gelinliklerin altına seçilebilecek çok sayıda farklı ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Bu yıl ki fantezi modeller bayanların vazgeçemediği canlı renklerin yanı sıra fiyonk ve taş gibi aksesuarları da üzerinde barındırmaktadır. Bu modellerin yanı sıra daha yüksek topuklu ayakkabıları sevenler için çift platformlu ayakkabılarda oldukça revaçta olan modeller arasında yer almaktadır. Bu yılın en fazla öne çıkan fantezi ayakkabı modelleri arasında siyah – fuşya, siyah- kırmızı gibi çift renkli modeller yer almaktadır. Ayrıca, gümüş rengi yüksek topuklu ayakkabılar, saks mavisi platformlu ayakkabılar da yine 2013’ün en çok öne çıkan modelleri arasında yer almaktadır.

Söz, nişan, kına ve düğün töreni gibi özel geceler için se daha çok taşlı ve parıltılı fakat abartıdan uzak modeller tercih edilmektedir. Yine bu özel gecelerde çift platformlu modeller daha fazla tercih edilmektedir. Uzun abiye elbiseler altında kaybolan ayakkabılar bu yılın en fazla tercih edilen kombinleri arasında yer almaktadır. Elbise altında kaybolan ayakkabılarda genellikle bayanlar yüksek topuklar tercih etmektedirler. 2013 yılının modası yüksek topuklu, taşlı, platformlu ve bilekten bağcıklı ayakkabılar, özellikle özel davetlerin en fazla ilgi gören fantezi ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır. Ayakların seksi görünmesi ve elbisenin altında şıklığı tamamlaması için bayanların bu yıl genellikle tercihi siyah ve yüksek topuklu fantezi ayakkabı modelleridir.

Bir önceki yazımız olan 2013 Platform Topuk Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Platform Topuk Ayakkabı Modelleri, ayakkabı modası ve bayan ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Yorumlar

Benzer Konular

Evde Pilates Nasıl Yapılır Video

Evde Pilates Nasıl Yapılır Video

Evde pilates yapmak isteyen bayanlar buraya.. Evde pilates nasıl yapılır video ile izleyin, öğrenin. Evde...

Güzel Gelin Nasıl Olunur İzle

Güzel Gelin Nasıl Olunur İzle

Güzel gelin nasıl olunur, en güzel gelin makyajı nasıl yapılır izle. Bu videomuzda en güzel...

Nike Ayakkabılar İle Spora Hazırlanın

Nike Ayakkabılar İle Spora Hazırlanın

Pek çok spor firması yaz mevsimi bitmeden sonbahar spor ayakkabısını belirleyip vitrine çıkarmaya başladılar bile....

2014 Sandalet Modelleri

2014 Sandalet Modelleri

Yaz mevsiminin en şık ayakkabıları hiç kuşkusuz ki sandaletlerdir. Işıl ışıl görüntüleri ve son derece...

Ayakkabı Modasının Efsanesi Espadriller İle Göz Kamaştırın!

Ayakkabı Modasının Efsanesi Espadriller İle Göz Kamaştırın!

Sokak modasının efsanelerinden, 400 yıllık bir geçmişe sahip olan espadriller, geçen sezon olduğu gibi bu...

Bakımlı Kızlar Moda Blogları

Yukarı