Moda Elbise Modelleri 2014 Bayan Bluz Modelleri

Bluzlar bayanların gardroplarında bulunan alternatifsiz parçalar arasında yer alıyor. Dökümlü kumaşları ve bol kesimleri ile şık bluzlar bu sezon da bayanların beğenisine sunuluyor. Sezonun trendlerine göz atacak olursak siyah ve beyaz ile oluşturulan kontrast temalı bluzlar çıkıyor önce karşımıza. Ancak 2013 yılında gördüğümüz manşetler ve yakalarda olacak şekilde modeller yok. 2014 bayan bluz modellerinde renk kontrastları daha sıra dışı şekiller ve desenler ile kullanılmış.

2014 bayan bluz modellerinde pencere detayı olan modelleri de sıkça göreceğiz. Özellikle oldukça bol olan ve düz, pastel renkler ile üretilmiş bluzların yakalarında bulunan küçük pencereler kıyafetinize hoş bir farklılık katacak. Bluzların boyları da 2014 yılında kalçaları kapatacak şekilde uzun olacak. Özellikle pantolonlarınız ile bu tarzda bluzları rahatlıkla kullanabilir, birçok ortama da bu tarz ile girebilirsiniz. Etek ile kullanım durumlarında bluzların eteğin içine sokulmasında fayda var. Bu gibi kullanımlar için de 2014 sezonunda kollarında detaylara sahip olan ve ön kısmı düz, hoş bluzlar mevcut.

Bir önceki yazımız olan 2013 Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2013 elbise modelleri ve bayan elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Yanıtla


sekiz + 5 =