Hobi Dekorasyon ürünleri 2014 İğne Oyaları

İğne oyaları el emeğinin belki de en zor ve en zarif örnekleri bizim için. Eskiye dönüşün başladığı şu yıllarda iğne oyaları da tekrar popüler olmaya, evlerimizi süslemeye başladı. 2014 iğne oyalarına göz gezdirecek olursak havlu kenarlarındaki uygulamalarından bahsedebiliriz. Eskiden havlunun tam olarak kenarına yapılan ve çift taraflı olan iğne oyaları artık havluların üzerinde farklı formlarda çıkıyor karşımıza ve tek taraflı olacak şekilde kullanılıyor.

Sadece havlularda değil örtülerde de iğne oyaları popülaritesini artırmış durumda. Özellikle salon takımları için yapılan iğne oyası örtüler odanın havasını değiştirmeye yetecek. 2014 iğne oyalarında salon takımları için özellikle kırık beyaz iple üretiliyor. İğne oyaları 2014 yılı ile birlikte takılarda da varlık göstermeye başlamış durumda. Özellikle kolyelerde kullanılan iğne oyaları etnik tarzdan hoşlanan bayanlara hitap edecek cinsten. İğne oyası takılar ile normal takı ile kıyaslanamayacak ölçüde farklı ve zarif görünebilirsiniz. Nerede kullanılırsa kullanılsın el emeği ürünler, iğne oyaları güzelliğini asla yitirmeyecek ve eskimeyen parçalara sahip parçalar oluyor.

Bir önceki yazımız olan 2014 Dantel Modelleri Nasıl Olacak? başlıklı makalemizde dekorasyon ürünleri ve iğne oyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:
1 Yorum var.
  1. 51 yasında bir ev hanımıyım ve boş zamanlarımı iğne oyası yapmak ile geçiriyorum. Bu işten kendi çapımda kazanç kazanıyorum ve çeşitli iğne oyalarını kullanıyorum.

Yanıtla


dört + = 12