Moda Takı 2014 Kış Kadın Kemer Modelleri

Kemerler genel olarak kıyafetlerin tamamlayıcı ve çoğu zaman kurtarıcı aksesuarlarındandır. Her sezon ve dönemde asla kullanımdan kalkmayacak olan ürünlerdendirler. 2014 Kış Kadın Kemer Modelleri yine bu sezona da damgasını vuracak gibi görünüyor. Tasarımcılar tüm hayal güçlerini ortaya koyarak kadınların kullanmaktan büyük keyif alacakları kemerler hazırlamışlar.

Bu sezonun en önde gelen 2014 Kış Kadın Kemer Modelleri yine klasikten fazla uzaklaşmadan tasarlanmış. Deri ağırlıklı koleksiyonlarla karşılaştığımız bu dönemde, renk tercihi de genel olarak siyah ve kahverengi üzerinde yoğunlaşmış. Kalın, ince, baskılı ve bunlara benzer birçok modelle deri kemerleri reyonlarda görmemiz mümkün.

İşin yaratıcı kısmına gelecek olursak, 2014 Kış Kadın Kemer Modellerinin oldukça değişik ve her zevke uygun alternatifleri olduğunu da görüyoruz. İlk göze çarpan çanta kemerler oluyor. Küçük çantalar şeklinde dizayn edilmiş tokalara sahip deri, süet ya da keten birçok çeşit ve renk alternatifleriyle tüm kadınların beğenilerine sunulmuştur. Farklı görüntüsünün yanı sıra cüzdan olarak da kullanılabilir olması ürünü daha da cazip hale getiriyor.

Bir önceki yazımız olan 2013 Yüzük Modelleri Nasıldır? başlıklı makalemizde kemer modelleri, kış takı modelleri ve saat modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:
Benzer Yazılar
0 31

0 127

0 130

1 Yorum var.
  1. Kemerler’in en önemli özelliği aksesuar olarak tamamlayıcı olmasıdır. Genelde kış yada yaz ayrımı yapmıyorum her türlü kombine çeşitli kemer modellerini kullanıyorum.

Yanıtla


altı − = 1