Kadın ve Moda Blogu | Kadın hakkında herşey…

2014 Kısa Etek Modelleri

2014 Kısa Etek Modelleri

Kısa etek özellikle genç kızlar tarafından tercih edilse de kısa klasik eteklerin olgun kadınlar tarafından da tercih edildiği bilinmektedir. 2014 kısa etek modelleri değerlendirildiğinde pek çok farklı seçenek arasından seçim yapmanın mümkün olduğunu göreceksiniz. Kloş etekler, mini etekler, pileli etekler, düz ve kısa etekler, yırtmaçlı kısa etekler, kumaş kısa etekler, saten etekler, şifon kısa etekler gibi pek çok farklı etek modeli bulunmaktadır.

2014 kısa etek modelleri aynı zamanda renk konusunda da farklı seçenekler sunacaktır. Kırmızı etekler, siyah etekler, yeşil etekler, kareli ekose kumaştan olan etekler, mor etekler, beyaz etekler, çiçekli ve desenli etekler gibi pek çok farklı etek modeli bulunmaktadır. Bu etekler arasından seçim yaparken önemli olan eteğin üstüne uyduracağınız gömleğin ya da bluzun eteğin modeli ve rengi ile uygun olmasıdır. Aynı şekilde 2014 kısa etek modelleri değerlendirilirken aynı zamanda etek modelinin ayakkabılar, aksesuarlar ve çantalarla uyumlu olmasına da dikkat etmek gerekecektir.

Genellikle pek çok kadın yırtmaçlı olan etek modellerini daha çok beğenmektedir. Yırtmaçlı olan etekler son derece kadınsı görünmektedir. Dolayısıyla kadınsı olan etek modelleri de kadınların bluz altına giydikleri modellerdir. Herhangi bir davette şık görünmek için kadınlar genellikle ya etek ya da elbise giymektedir. Bu noktada önemli olan dişi görünmek ve cazibeli olmaktır. 2014 kısa etek modelleri değerlendirildiğinde çiçekli olan kısa etek modellerinin üste giyilecek sade şık bir bluzla son derece sevimli duracağı söylenebilir. Kırmızı ve siyah uyumu da bu noktada etkili olabilir. Kırmızı etek üstüne giyilen siyah bir bluz, ya da siyah etek üzerine giyilen kırmızı bir bluz son derece dikkat çekici olmanızı sağlayabilir.

Bir önceki yazımız olan 2013 Bayan Etek Modellerinden Örnekler başlıklı makalemizde abiye modası, bahar modası ve bayan elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Yorumlar

Kategori: Elbise Modelleri

Benzer Konular

Tesettür Giyim

Tesettür Giyim

Son bir kaç yıldır, tesettür giyimde bir ferace furyasının sürdüğünü görüyoruz. İpek, şifon ya da sentetik kumaşlarla üretilen...

2014 Yılı Nişan Abiyeleri

2014 Yılı Nişan Abiyeleri

Nişan abiyeleri genç bayanların en çok titizlendiği konuların başında gelir. Seçim yapmak son derece zor...

En Moda Elbiseler 2014

En Moda Elbiseler 2014

2014 yılı en moda elbiseler açısından bol seçenekli koleksiyonlara sahip. Pek çok ünlü moda markası...

2014 Beymen Abiye Elbise Modelleri

2014 Beymen Abiye Elbise Modelleri

2014 Beymen abiye modelleri dünya modasına hükmeden ve yön veren büyük isimlerin kreasyonları ile dolu....

2014 Abiye Elbise Modası

2014 Abiye Elbise Modası

2014 abiye modellerine bakıldığında bayanların çok daha cesur olmaları gerektiğini söylemek yanlış olmaz. Günlük kullanıma...

Bakımlı Kızlar Moda Blogları

Yukarı