Moda Gelinlik Modelleri 2014 Nişan Kıyafetleri

İnsanların sevdiği kişi ile beraber yepyeni bir hayata başlamalarının ilk adımı olarak tabir edilebilecek nişan kutlamalarında tercih edilen kıyafetler gösterişli ve şaşalı olduğu kadar zarif de olmalıdır. 2013 yılı nişan kıyafetleri açısından oldukça canlı bir sene olmuş ve profesyonel markalar birçok yeni kreasyon ile müşterilerinin karşısına çıkmıştır.

Düğünlerde kullanılan gelinlik modelleri genelde beyaz renk ve birbiri ile benzer çizgiler içerse de nişan kıyafetleri birbirinden tamamı ile bağımsız olduklarından modaya uygun olarak seneler içindeki değişimleri de yoğun olmaktadır. 2014 yılı yaklaşırken bu sene içinde kullanılabilecek tasarımlar da şimdiden görücüye çıkarılmaya başlanmış ve insanların beğenisine sunulmuştur.

2014 yılında nişan kıyafeti satın alacak kişileri renkli çizgiler ve sıkça kullanılan sırt dekolteleri beklemektedir. Seneler içinde defalarca ve her şekilde kullanılan göğüs dekolteleri popülerliğini farklı kesim tarzları ile oluşturulmuş sırt dekoltelerine bırakarak, bayanların dört bir yandan ilgi toplamasını sağlamaktadır. Nişan kutlamaları genellikle yakın çevre ile yapıldığından kişinin hayatında en çok değer verdiği insanların karşısına göz kamaştırıcı halde çıkma isteği, bazı kıyafetlerde cesur hamleler yapılmasına olanak sağlamaktadır. Derin yırtmaçlar ile birleştirilen sırt dekolteleri kişinin vücuduna uygun bir kıyafet üzerinde gerçekleştirildiğinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Nişan kıyafetleri alanında 2014 senesinde beklenen bir diğer farklılık ise diz altında kalan etek kısımlarının kıyafetin geri kalanına göre dolgun ve fırfırlı olmasıdır. Bu sayede kıyafet altına tercih edilen ayakkabı daha rahat bir şekilde görüldüğünden, kombininde ayakkabısını da kullanan kişilerin bu çabası boşa gitmeyecektir. Nişan kıyafetleri mevsimlere göre de değişiklik gösterebildiğinden, nişanlarını 2014 yılının yaz aylarında yapmak isteyen kişilerin en az Nisan ayını beklemeleri ve bu şekilde son moda kıyafetlere ulaşmaları tavsiye edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2013-2014 Prenses Gelinlik Modelleri Nasıl Olacak? başlıklı makalemizde gelinlik iç çamaşırı, gelinlik modelleri ve kabarık gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:
1 Yorum var.
  1. Nişanıma artık bir kaç hafta kaldı ve ben çok heyecanlıyım. Örnektede gördüğünüz mavi modele benzer bir model nişanlık seçtim ben. Umarım herkesin gönlünce olur herşey.

Yanıtla


beş + = 9