Resim Bulunamadı

Örgü türleri ve örgü teknikleri

 • Örgü türleri ve örgü teknikleri

  Siz okuyucularımıza faydalı bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda örgü türlerini ve örgü tekniklerini resimli olarak anlatmaya çalışacağız. Hanımların vazgeçilmez uğraşlarından biri de örgü işleridir. Sitemizde de bu konuya çok önem veriyoruz ve sizlere bir çok örgü modeli sunuyoruz. Bazı hanımlar artık profesyonel olduğu için örnekleri görünce hemen modeli çıkarıyorlar. Peki daha önce hiç örgü yapmamış ama azimli ve bu işi öğrenmek isteyen bayanlarımız ne yapacaklar? Onlarıda unutmadık bu resimli anlatımlar sayesinde siz de örgü örebileceksiniz. Tabi ki kendini geliştirip, daha farklı modelleri de yapmak isteyen hanımlar içinde faydalı olacaktır. İlk basta zor görünse de biraz çalışmayla kesinlikle başaracaksınız ve zamanla daha güzel işler çıkaracaksınız. Çevremizde bu işle uğraşan varsa yardım isterseniz sizin için daha kolaylaşacaktır.

   

  2 + 2 Lastik Örgü

  Baklava Örneği

  Haroşa Örgü

  Pirinç Örgü

  Çift Pirinç Örgü

  Selanik

   

  Bir önceki yazımız olan Kışlık örgü modelleri - Kazaklar, bereler, atkılar ... başlıklı makalemizde kışlık örgü modelleri, örgü atkı modelleri ve örgü bere modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  Gelen Aramalar:
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Şal Modelleri
  Şal Modelleri
  Örgü ile Evinizi Güzelleştirin!
  Örgü ile Evinizi Güzelleştirin!
  Örgü Bayan Çanta Modelleri
  Örgü Bayan Çanta Modelleri
  Erkek örgü bere, atkı ve boyunluk modelleri ve yapımı
  Erkek örgü bere, atkı ve boyunluk modelleri ve yapımı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.


  + bir = 2

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>