Kadın ve Moda Blogu | Kadın hakkında herşey…

Sonbahar-Kış Abiyeleri Modası

Yaz aylarının son bulmasıyla birlikte havalarda soğumaya başlamaktadır. Soğuyan hava yüzünden insanlar kalın giymeyi tercih etmektedirler. Ancak güzelliklerinden ödün vermeyen kadınlar soğuyan havayı pek dikkate almazlar. Özellikle özel gün ve gecelerde şık olmayı amaçlayan kadınlar 2013-2014 sonbahar-kış abiye modellerini tercih ederek güzelliklerini ön plana çıkarmayı başarırlar.

2013-2014 sonbahar-kış abiye modelleri arasında birbirinden farklı abiye modelleri yer almaktadır. Her rengin hâkim olduğu bu abiye modellerini tercih ederek özel günlerinizde bir yıldız gibi parlama şansı yakalayabilirsiniz. Yaz aylarının abiye modellerine oranla daha koyu renklerin egemen olduğu abiye modelleri arasından bedeninize en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Son zamanlarda moda olan danteller abiye modellerini de etki altına alarak gün yüzüne çıkmaya devam etmektedir. Ayrıca pullu ve payetli olan modeller de kadınlar tarafından çok rağbet görmektedir. Özellikle siyah rengin etkili olduğu abiyeler sayesinde zarafetinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda mini olan abiye modelleri aracılığıyla fiziğinizi sergileme şansı elde edebilirsiniz. Sırt ya da göğüs dekoltesi sayesinde cesur bir görünüm kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bu Bahar Sonbahar Tulum Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Sonbahar Tulum Modelleri, bayan modası ve sonbahar tulumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Yorumlar

Kategori: Moda

Benzer Konular

2014-2015 Sonbahar – Kış Modası

2014-2015 Sonbahar – Kış Modası

İçinde olduğumuz sonbahar aylarını bitirmek üzereyiz. Kışta yaklaşırken 2014 – 2015 sonbahar ve kış modası...

Moda Sitesi

Moda Sitesi

Moda olan kadın giyim ürünleri ile ilgili olarak paylaşımlarda bulunan adres modafan.org, her zaman güncel...

Burcu Esmersoy X Milla by Trendyol

Burcu Esmersoy X Milla by Trendyol

Modayı sizin için yakından takip etmeye devam ediyoruz. Bugünkü konumuzda Trendyol’un yepyeni butiği kendi marka Milla...

2014 Sonbahar Kış Modası

2014 Sonbahar Kış Modası

Yazın sonuna yaklaştığımız şu günlerde modacılar da hız kesmeden sonbahar ve kış sezonu için tasarladıkları...

2014-2015 Sonbahar Kış Moda Trendleri

2014-2015 Sonbahar Kış Moda Trendleri

Küresel ısınmaya inat modacılar ısrarlı bir şekilde kalın montlar, kürkler ve derilerle dolu tasarımlara imza...

Bakımlı Kızlar Moda Blogları

Yukarı