Moda Sonbahar-Kış Abiyeleri Modası

Yaz aylarının son bulmasıyla birlikte havalarda soğumaya başlamaktadır. Soğuyan hava yüzünden insanlar kalın giymeyi tercih etmektedirler. Ancak güzelliklerinden ödün vermeyen kadınlar soğuyan havayı pek dikkate almazlar. Özellikle özel gün ve gecelerde şık olmayı amaçlayan kadınlar 2013-2014 sonbahar-kış abiye modellerini tercih ederek güzelliklerini ön plana çıkarmayı başarırlar.

2013-2014 sonbahar-kış abiye modelleri arasında birbirinden farklı abiye modelleri yer almaktadır. Her rengin hâkim olduğu bu abiye modellerini tercih ederek özel günlerinizde bir yıldız gibi parlama şansı yakalayabilirsiniz. Yaz aylarının abiye modellerine oranla daha koyu renklerin egemen olduğu abiye modelleri arasından bedeninize en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Son zamanlarda moda olan danteller abiye modellerini de etki altına alarak gün yüzüne çıkmaya devam etmektedir. Ayrıca pullu ve payetli olan modeller de kadınlar tarafından çok rağbet görmektedir. Özellikle siyah rengin etkili olduğu abiyeler sayesinde zarafetinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda mini olan abiye modelleri aracılığıyla fiziğinizi sergileme şansı elde edebilirsiniz. Sırt ya da göğüs dekoltesi sayesinde cesur bir görünüm kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bu Bahar Sonbahar Tulum Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Sonbahar Tulum Modelleri, bayan modası ve sonbahar tulumları hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum var.
  1. 3 ay sonra amcamın kızının düğünü olacak. Bizde kız tarafı olacağımız için hepimiz güzel görünmemiz gerekiyor. Bende tüm gün gelin ile olacağım için düğünde en güzel benim görünmem lazım. Bu önerilerinizi mutlaka dikkate alıp bu önemli seçimi yapmaya çalışacağım.

Yanıtla


× 3 = altı